Przeprowadź się z nami !

Jeśli Twoją radość z przeprowadzki do nowego mieszkania skutecznie obniża myśl o czekającym Cię transporcie wszystkich rzeczy to powinieneś to trudne przedsięwzięcie powierzyć specjalistom.

Będzin i pobliskie miasta to rejon w którym najczęściej bywamy ze względu na nie daleką odległość od siedzimy naszej firmy. Wykonujemy zlecenia na miejscu jak i w całej Polsce. Zawsze dojazd na przeprowadzkę jest gratis.

Jesteśmy zespołem profesjonalistów, którzy przez lata działalności pomogli już tysiącą ludzi. Gwarantujemy Ci pełen profesjonalizm i indywidualne podejście do powierzonych nam rzeczy.

Zadzwoń do nas pod numer telefonu 503057280 i powiedz nam o swoich obawach dotyczących Twojej przeprowadzki. Postaramy się odpowiedzieć na wszelkie pytania i znaleźć rozwiązania. Jeśli będą Państwo zadowoleni z naszej pomocy, oferty cenowej i wszelkich usług jakie proponujemy, od razu będą się mogli Państwo umówić na dogodny dla wszystkich termin. Jako, że dysponujemy samochodami o większych i mniejszych rozmiarach mogą Państwo zaplanować z nami i dużą i małą przeprowadzkę. Jeśli potrzebują Państwo dodatkowych rąk do pomocy, też nie będzie z tym problemu. Jeśli potrzebują Państwo kartonów do spakowania swoich rzeczy – dowieziemy takie.